Hakkımızda

Hakkımızda

Sağlık sektörüne 2004 yılında Bakırköy’deki şubesiyle başlayan Medicalart Tıp Merkeziinsan sağlığını merkez alan hizmet anlayışıyla sektörde öncü olmaya ve kalitesinden asla ödün vermeden hizmet faaliyetlerine devam etmektedir. Uzman doktor kadrosu ve güler yüzlü personeliyle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Medicalart Tıp Merkezi sektörde lider olmayı hedeflemektedir.

Sahip olduğu teknolojik donanım ve her biri alanında uzman doktorlarının tecrübesiyle en zor hatta çoğu zaman imkânsız denilen pek çok operasyon bile başarıyla gerçekleştirilmiştir. Evinizin rahatlığında bir sağlık hizmeti sunan Medicalart Tedavi Merkezi tüm yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve yeni tedavi yöntemlerini takip etmekte ve en kısa sürede hastalarının hizmetine sunmaktadır. Tüm bunlar dolayısıyla başlangıçta az sayıda hasta ile çıktığımız bu yolda 2011 yılında Nişantaşı Medicalart Kliniğimizi de faaliyete geçirdik. Gösterdiğiniz ilgi ve alaka neticesinde giderek büyümeye ve ilerlemeye kararlıyız.

Medicalart bünyesinde verilen hizmetler arasında sadece tedavi değil sahip olduğumuz sosyal sorumluluk bilincimiz sayesinde değerli halkımızı sağlık ve tıp alanlarındaki her türlü gelişmeden haberdar ediyor ve sağlığı tehdit eden tüm unsurlar hakkında bilgilendirerek bilinçli olmaları yönünde telkinlerde bulunuyoruz.

Bünyemizde siz değerli hastalarımıza hizmet vermekte olan doktorlarımızın en önemli özelliği her birinin kendi branşında uzman olmasıdır.

Hakkmızda

Varis, hemanjiom, ben vb. tedavilerinde uzman kalp damar hastalıkları uzmanlarımız,
Makat hastalıkları (hemoroid, anal fistül, makat apsesi vb.), kıl dönmesi, yağ bezesi vb. rahatsızlıklar konusunda uzman genel cerrahlarımız her türlü tedavide hastalarımıza herhangi bir iş gücü kaybı olmadan işlem uygulamaktadır.

Op. Dr. Mustafa Bolat (Kalp Damar Cerrahi Uzmanı)
Op. Dr. Sinem Yiğit Uğur (Kalp Damar Cerrahi Uzmanı)
Op. Dr. Salih Cenap Çevli (Genel Cerrahi Uzmanı)
Op. Dr. Metin Eski (Genel Cerrahi Uzmanı)