Bebeklerde Hemanjiom Tedavisi

Yazar 15 Eylül 2017Hemanjiom

Toplum tarafından “damar beni” olarak ifade edilen hemanjiomlar, anne babaların adeta korkulu rüyasıdır. Çoğunlukla bebeklerde rastladığımız damar benleri yayılma durumuna göre şiddetini değiştirebilir. Görüntü olarak insanlarda bırakmış olduğu psikolojik etkinin yanı sıra yaşam kalitesini düşüren hemanjiomların yok edilmesinde belirli bir zamana ihtiyaç vardır. Kuruluşumuzu arayarak bebeklerini bu sorundan bir an evvel kurtarmak isteyen ailelere tedavi sürecinde izlediğimiz aşamaları anlatıyoruz. Hassasiyet ile yaklaştığımız bebeklerde hemanjiom tedavisi başarılı bir ekip eşliğinde kısa süreli olarak gerçekleşmektedir. Aileler için sancılı bir süreç olan ve bebeklerde hemanjiom ne kadar büyür gibi soruları sormalarına neden olan damar benlerinden modern metotlar sayesinde kurtulunabilir.

Hemanjiom Tedavisinde Profesyonellik Şart!

Nedenleri tam olarak bilinmeyen hastalıkların arasında damar benleri de bulunmaktadır. Tedavi süreci, çocukları bünyesinde barındırdığı için hassasiyet gerektirir. Bunun için ebeveynlerin çocuklarını teslim edecekleri sağlık kuruluşları ile ilgili detaylı bir araştırma yapmaları şarttır. Bu nedenle;

  • Başvuracağınız Sağlık Kuruluşu’nda yer alan çalışanlar ve elde ettiği başarılar önemli bir kıstas olarak karşınıza çıkmaktadır.
  • Kuruluşun sizlere sunmuş olduğu modern metotlar tedavi sürecinde izledikleri yolu anlamanızda etkilidir
  • Hemanjiom tedavisi yapan hastaneler arasında 23 yıllık bir deneyime sahip olan ve lider koltuğunu kimseye bırakmayan kurumumuz bir telefon kadar yakınınızdadır.

Damar beni hastalığı ile karşılaşan bebeğinizin bu sorundan hasarsız bir şekilde kurtulması için özverili ve uzman bir çalışma disiplinine sahip olan kurumumuzda farklı metotlara başvurmaktayız.

Bebeklerde Hangi Tedavi Yöntemleri Kullanılır?

Hemenjiomun büyüme hızı kadar türü de önem teşkil etmektedir. Bazen göz hemanjiomu olarak karşımıza çıkan sorun kendini dilde de gösterebilmektedir. Bulunduğu yer ya da yayılma hızı ne kadar büyük olursa olsun uzman hekimlerimizce kontrol altına alınması gereken hemanjiom bitkisel tedavisi ile vakit kaybedilmemesi gereken ciddi bir hastalıktır.

  • Ameliyatsız hemanjiom tedavisi imkanı sunan kurumumuzda farklı metotlara başvurulmaktadır.
  • Hastalığın seyrine göre değişen ve her biri %100 sonuç veren hemanjiom tedavi yöntemleri; skleroterapi, lazer ve köpüklü tedavi olarak sıralanabilir.

Yukarıda sıraladığımız ameliyatsız tedavi yöntemlerinin yanı sıra talebe göre klasik ameliyata da başvurulabilir. Damar benlerinden kısa sürede kurtulmak için alanında uzman hekimlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Facebook Yorumları

MedicinArts