Hemanjiom Ağrı Yapar Mı?

Yazar 15 Eylül 2017Hemanjiom

Hemanjiom ağrı yapar mı? Hemanjiom ya da diğer adı ile damar benleri genellikle ağrıya neden olmaz. Yeni doğan bebeklerde sıklıkla karşılaşılan bu vaka ebeveynleri hemanjiom ağrı yapar mı sorusuna yanıt aramaya sevk ediyor. Trajik bir görüntünün oluşmasına neden olan hemanjiomlar ağrıdan ziyade estetik deformasyonlara neden olur. Kırmızı şarap lekesine benzeyen damar benlerinin cerrahi müdahale ile kontrol altına alınması şarttır. Zira hemanjiomların belirli bir kısmı kendiliğinden geçerken çoğunluğu tıbbi müdahale ile kontrol altına alınır. Ameliyatsız hemanjiom tedavisi denilince ilk akla gelen isimlerden olan MedicalArt kliniğimiz uzman doktorları ve işini özveri ile yapan ekibi ile bir telefon kadar yakınınızda bekliyor.

Ameliyatsız Hemanjiom Tedavisi

Kırmızı renkli damar benleri ebeveynlerin adeta korkulu rüyasıdır. Yeni doğan bebeklerinde bu hastalığı görüp panik halinde ne yapacağını bilmeyen hasta yakınlarının yazımızı sonuna kadar okumasını rica ediyoruz. MedicalArt kliniğimizde ameliyatsız hemanjiom tedavisi modern teknikler ile yapılmaktadır. Vakanın derecesine göre karar verilen tedavi yöntemlerini şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Skleroterapi ile hemanjiom tedavisi
  • Lazer ile hemanjiom tedavisi
  • Radyo frekans ile hemanjiom tedavisi

Yukarıda sıraladığımız tedavi yöntemleri ile hemanjiom tedavisinde olumlu sonuçlar almaktayız. 30 yıllık deneyimi ve kurumsal marka kimliğinden ödün vermeyen kliniğimizde hemanjiom tedavi fiyatları cüzi rakamlardan oluşmaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini bütün amaçların üstünde tutan kliniğimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Hemanjiom Bitkisel Tedavisi Mümkün Mü?

Son dönemlerde popüler hale gelen bitkisel metotların vakaların tedavisinde hiçbir katkısı yoktur. Modern tıbbın sunmuş olduğu tedavi yöntemlerinin yanında nafile bir çaba olarak kalan hemanjiom bitkisel tedavisi özellikle ekonomik olarak sunulması ile hastalara cazip gelmektedir. Hemanjiom damar hastalıkları arasında yer alan ciddi vakalardan biridir. Dolayısı ile tedavisi Kalp Damar Cerrahisi’nin öngördüğü tedavi yöntemlerindedir. Bu nedenle hemanjiom belirtileri meydana çıktığı anda vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmalı ve cerrahi destek almalısınız.

 

 

Facebook Yorumları

MedicinArts

Hemen formu doldurun, sizi arayalım

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm BaşŸvurulara Ücretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link